Podziękowania

Konferencja Media Student 2015 dobiegła końca. Redakcja NMS MAGIEL dziękuje wszystkim studentom z różnych miast, którzy przybyli do Warszawy, aby posłuchać doświadczonych dziennikarzy, teoretyków i ... Read more »

Harmonogram

Przedstawiamy harmonogram tegorocznej edycji Konferencji Media Student. Zapraszamy już dziś 7.11. do Centrum Konferencyjnego IBIB PAN przy ul. Księcia Trojdena 4.

Patroni medialni

Jest nam miło poinformować, że Konferecja Media Student 2015 została objęta patronatami medialnymi przez "Rzeczpospolitą", Radio Kampus, Magazyn Semestr, UW/AŻAJ, portale E-kulturka.pl Polibuda.info, dlastudenta.pl, Gdzieco.pl, ... Read more »

Emiter o Media Studencie

Studio Radiowe Emiter o tegorocznej edycji Media Studenta: www.radioemiter.pl/konferencja-media-student-za-nami/ Zapraszamy do lektury!

Konkurs fotograficzny – wyniki

Przewodniczący Rady Fundacji Press Club Polska ogłosił wyniki konkursu na najlepszą fotografię. Oto one: FOTOGRAFIA zdjęcie w cyklu „Dziady kontra Halloween” Edyta Młynarczyk, Studencie Radio Emiter – Opole Zwyciężczyni ... Read more »

Konkurs ogólny – wyniki

Konferencja Media Student już za nami, ale to nie koniec emocji! Przewodniczący Rady Fundacji Press Club Polska ogłosił wyniki naszego konkursu na najlepszy tekst. Oto ... Read more »

X Ogólnopolska Konferencja Mediów Studenckich Media Student

Już za niewiele ponad tydzień spotykamy się na X edycji „Media Studenta”! W dniach 15-16 listopada w Warszawie, po raz kolejny spotkają się dziennikarze znani ... Read more »

Konkurs ogólny

REGULAMIN Konkurs jest podzielony na trzy kategorie: reportaż, wywiad i artykuł. Nie ma ograniczeń w kwestii formy. Może to być film, nagranie, tekst prasowy lub internetowy. Wyjątek ... Read more »

Konkurs fotograficzny

REGULAMIN Do konkursu można zgłosić wyłącznie jedno zdjęcie. Konkurs obejmuje tylko zdjęcia, które pojawiły się w mediach studenckich od kwietnia 2013 roku. Zdjęcie powinno być zrozumiałe dla osób ... Read more »

SGH TV o Media Studencie

Pierwszy odcinek Obserwatora i pierwsza krótka relacja z Media Studenta 2013

H&H Color Lab